Realizacje

Realizacje


Motorówka "Samarytanka"

W ramach usługi konserwacji eksponatu należącego do Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni - motorówki sanitarnej Samarytanka zostały przeprowadzone prace związane z wymianą drewnianego pokładu oraz wymianą drewnianej nadbudówki i drewnianych odbojnic. Wymienione zostały również suwklapy oraz zejściówki. 

zobacz więcej

Remont na STS Fryderyk Chopin

Rok po roku w maju 2022 oraz 2023 po raz kolejny wróciliśmy do Szczecina na zaprzyjaźniony STS "Fryderyk Chopin" by wykonać przebudowę następnych pomieszczeń. Nowa zabudowa części dziobowej żaglowca (prysznice, toalety, pralnia, składzik) następnie wymiana zabudowy w toalecie oficerskiej.

zobacz więcej

s/y Martial Eagle

Projekt obejmował naprawienie przeciekającego pokładu
i spowodowanych nim uszkodzeń wnętrza, przebudowę kambuza i łazienek, nowy pokład teakowy, malowanie kadłuba, serwis takielunku oraz parę innych, pomniejszych prac.

zobacz więcej

RIB

Projekt dla firmy zagranicznej. Obejmował wykończenie surowego aluminiowego kadłuba (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz).

zobacz więcej

s/y Wielkopolska

Wielkopolska powstała w latach 60-tych wg projektu Leona Tumiłowicza (klasa TOM). Firma Complex Jacht przeprowadziła kompleksową odbudowę tego jachtu.

zobacz więcej

s/y Moby Dick III

Moby Dick III to 61-stopowy kecz wykonany ze sklejki w latach 80. Głowne prace obejmowały wymianę ok. 6 tys. wkrętów poszycia i odnowienie powłok malarskich kadłuba.

zobacz więcej

Jacht motorowy z Sycylii

      Częściowa przebudowa i odnowienie jachtu motorowego.

zobacz więcej

motorówka Cobalt

Motorówka Cobalt trafiła do nas z USA, po sezonie huraganów. Było dużo szpachlowania, szlifowaniem i wyprowadzania papierami wodnymi, ale było warto.

zobacz więcej

s/y Opty

Projekt dla Narodowego Muzeum Morskiego. Zdarta została stara farba z poszycia, pokładu, wnętrza i masztów, wymienione uszkodzone planki i wręgi, okucia wypolerowane i zakonserwowane. Jacht wraz z drzewcami został ponownie pomalowany.

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.