Realizacje

Realizacje


Cobalt

Motorówka Cobalt trafiła do nas z USA, po sezonie huraganów. Było dużo szpachlowania, szlifowaniem i wyprowadzania papierami wodnymi, ale było warto.

zobacz więcej

s/y Opty

Projekt dla Narodowego Muzeum Morskiego. Zdarta została stara farba z poszycia, pokładu, wnętrza i masztów, wymienione uszkodzone planki i wręgi, okucia wypolerowane i zakonserwowane. Jacht wraz z drzewcami został ponownie pomalowany.

zobacz więcej

s/y Dal

Projekt odbudowy jachtu dla Narodowego Muzeum Morskiego. Obejmował zdarcie laminatu z dębowego poszycia i farby z wnętrza, wymianę uszkodzonych planek, wymianę stępki, pokładu,  wzmocnienie pękniętych wręg, konserwację okuć i drzewców, obicie części podwodnej blachą miedzianą, malowanie burt i naprawę uszkodzonych elementów zabudowy.

zobacz więcej

s/y Gerlach

Generalny remont jachtu klasy J-80, wykonanie zabudowy i teakowego pokładu. Kadłub Gerlacha powstał w 1981 roku, od 2004, gdy zmienił właściciela, jacht przechodzi kolejne metamorfozy. W 2015 przerobiliśmy łazienkę i kambuz.

zobacz więcej

s/y Lady Maud

Stalowy jacht z Holandii przygotowany przez Complex Jacht do wyprawy arktycznej. Prace obejmowały ochrone antykorozyjną kadłuba i wnętrza (łącznie ze zbiornikami), malowanie natryskowe burt i nadbudówki, malowanie pokładu farbą antypoślizgową, położenie pokładu w kokpicie, wykonanie owiewki z laminatu, zabudowa kabiny dziobowej, a także odnowienie wnętrza.

zobacz więcej

Katamaran w Hiszpanii (dawny Club Med)

Kiedyś na tej regatowej jednostce nie było prawie wcale wyposażenia wnętrza, służyła do bicia rekordów i miała być jak najlżejsza. Hiszpańska ekipa przeprowadziła remont i przystosowała katamaran do celów turystycznych. Nasza firma wykonała szafki, sufity, łazienki, zlewy i inne elementy zabudowy.

zobacz więcej

s/y Jacht Zia

Remont drewnianego jachtu o poszyciu diagonalnym z drewna cedrowego. Remont obejmował wymianę wzdłużnika, część burt oraz wyprowadzenie i malowanie dna i burt. Dodatkowo wykonane zostały wstawki i wymiana elementów w nadbudówkach, oknach i kokpicie. Wymieniony został też cały pokład i kilka pokładników. 

zobacz więcej

s/y Wars

Wymiana całej nadbudówki wraz z pokładem oraz częściowy remont wnętrza- przebudowa wc i kambuza.Zdarcie,wyrównanie i lakierowanie burt oraz malowanie dna.

zobacz więcej

s/y Andromeda

Remont jachtu po wpłynięciu na kamienie.Celem remontu było odbudowanie burty i dodanie wręgów.Poszycie diagonalne.

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.