Realizacje

Realizacje


s/y Wielkopolska

Wielkopolska powstała w latach 60-tych wg projektu Leona Tumiłowicza (klasa TOM). Firma Complex Jacht przeprowadziła kompleksową odbudowę tego jachtu.

zobacz więcej

s/y Moby Dick III

Moby Dick III to 61-stopowy kecz wykonany ze sklejki w latach 80. Głowne prace obejmowały wymianę ok. 6 tys. wkrętów poszycia i odnowienie powłok malarskich kadłuba.

zobacz więcej

Jacht motorowy z Sycylii

      Częściowa przebudowa i odnowienie jachtu motorowego.

zobacz więcej

motorówka Cobalt

Motorówka Cobalt trafiła do nas z USA, po sezonie huraganów. Było dużo szpachlowania, szlifowaniem i wyprowadzania papierami wodnymi, ale było warto.

zobacz więcej

s/y Opty

Projekt dla Narodowego Muzeum Morskiego. Zdarta została stara farba z poszycia, pokładu, wnętrza i masztów, wymienione uszkodzone planki i wręgi, okucia wypolerowane i zakonserwowane. Jacht wraz z drzewcami został ponownie pomalowany.

zobacz więcej

s/y Dal

Projekt odbudowy jachtu dla Narodowego Muzeum Morskiego. Obejmował zdarcie laminatu z dębowego poszycia i farby z wnętrza, wymianę uszkodzonych planek, wymianę stępki, pokładu,  wzmocnienie pękniętych wręg, konserwację okuć i drzewców, obicie części podwodnej blachą miedzianą, malowanie burt i naprawę uszkodzonych elementów zabudowy.

zobacz więcej

s/y Gerlach

Generalny remont jachtu klasy J-80, wykonanie zabudowy i teakowego pokładu. Kadłub Gerlacha powstał w 1981 roku, od 2004, gdy zmienił właściciela, jacht przechodzi kolejne metamorfozy. W 2015 przerobiliśmy łazienkę i kambuz.

zobacz więcej

Motorówka Solo Ruff ze Szwecji

Remont łódki ze Szwecji z 1960r. Zdjęcia pokazują stan przed
i w czasie remontu. Remont nie został niestety ukończony. Armator postanowił przerwać prace na etapie
jaki widać na zdjęciach.

zobacz więcej

s/y Lady Maud

Stalowy jacht z Holandii przygotowany przez Complex Jacht do wyprawy arktycznej. Prace obejmowały ochrone antykorozyjną kadłuba i wnętrza (łącznie ze zbiornikami), malowanie natryskowe burt i nadbudówki, malowanie pokładu farbą antypoślizgową, położenie pokładu w kokpicie, wykonanie owiewki z laminatu, zabudowa kabiny dziobowej, a także odnowienie wnętrza.

zobacz więcej
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.